Books

show/hide filter
Search collection material:
reset filter
Hide images

Ukrainian prose of XX-XXI centuries.

Час сподівань і звершень

Price 350,00 hrn.

Order

(Seller: Knigochet)

Price 350,00 hrn.

Order

Натан Рибак. Час сподівань і звершень. 1977

Description: Натан Рибак "Час сподівань і звершень"-роман у двох книгах . Книга перша-Скриня Пандори. Книга друга- Солдати без мундирів.

Євпраксія

Price 350,00 hrn.

Order

(Seller: Knigochet)

Price 350,00 hrn.

Order

Павло Загребельний . Євпраксія. 1987

Description: Героїня роману-онука Ярослава Мудрого Євпраксія-під ім'ям Адельгейди стала германською імператрицею, дружиною Генріха Четвертого. Зазнала тяжких принижень і страждань, але не зломилася духовно, не піддалася згубній атмосфері інтриг імператорського двору.

Нам усім пощастило. Розмови з Юрієм Андруховичем

Price 350,00 hrn.

Order

(Seller: bookkeeper)

Price 350,00 hrn.

Order

Василь Карп'юк. Нам усім пощастило. Розмови з Юрієм Андруховичем. Івано-Франківськ: Брустури. 2017 240s.

Description: 2017. Тверда палітурка, звичайний формат, 240 с. Стан: дуже добрий. Чому Юрій Андрухович застосовує автоцензуру? Чому ніколи не покине України? Чому вважає, що «нам усім старшенно пощастило»? Вибрані розмови з Юрієм Андруховичем не лише дозволять глибше пірнути в розуміння текстів письменника. Це ще й виразна картина поглядів сучасного інтелектуала на суспільно-політичні події в нашій країні. Андрухович вражає безкомпромісністю і надихає оптимізмом. БЕЗ ТОРГУ. НА ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЮ ЛИШЕ В ПОВІДОМЛЕННЯХ. ТОВАР НАДСИЛАЮ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОПЛАТИ. Доставка: Укрпошта, Нова Пошта. Оплата доставки при отриманні посилки. Всі питання ставити до здійснення покупки! Надійна упаковка.

Status: Дуже добрий

Вася Конаков. Рассказы о войне

Price 350,00 hrn.

Order

(Seller: bookkeeper)

Price 350,00 hrn.

Order

Виктор Некрасов. Вася Конаков. Рассказы о войне. М.: Воениздат. 1961 224s.

Description: Воениздат, 1961. Твердый переплет, уменьшенный формат 115х170 мм., 224 с. Состояние: хорошее. В этот сборник вошли рассказы и очерки Виктора Некрасова как ранее издававшиеся, так и новые, печатавшиеся в периодике. Многие из них посвящены событиям минувшей войны, в частности битве на Волге. Герои рассказов — простые солдаты, в чьем облике отражается мужественный, стойкий, несгибаемый характер советского человека. В других произведениях автор рассказывает о встречах с интересными людьми, делится своими мыслями о «секретах» творческого мастерства, о судьбах любимых героев. БЕЗ ТОРГУ. НА ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЮ ЛИШЕ В ПОВІДОМЛЕННЯХ. ТОВАР НАДСИЛАЮ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОПЛАТИ. Доставка: Укрпошта, Нова Пошта. Оплата доставки при отриманні посилки. Всі питання ставити до здійснення покупки! Надійна упаковка.

Status: Добрий

Зібрання творів у 5 томах

Price 360,00 hrn.

Order

(Seller: Lucidum)

Price 360,00 hrn.

Order

Яновський. Яновский. Зібрання творів у 5 томах. Київ: Дніпро. 1982

Status: отличное

Твори в 6 томах

Price 365,00 hrn.

Order

(Seller: Lucidum)

Price 365,00 hrn.

Order

Собко В.. Твори в 6 томах. КИЇВ: Днiпро. 1979

Description: 79-81 р Змiст: Том 1. Зоряні крила. Запорука миру. Том 2. Шлях зорі. Том 3. Стадіон. Звичайне життя. Том 4. Нам спокій тільки сниться. Матвіївська затока. Том 5. Почесний легіон. Лихобор. Том 6. Нагольний кряж. Серце.

Status: отличное

Description of seller: Полная предоплата. Для оперативной связи при оформлении заказа сразу указывайте альтернативный электронной почте способ: номер, телефона, вайбер,телеграм.. ВНИМАНИЕ! При отсутствии реальных данных о заказчике: ФИО,контактов (e-mail не подходит), заявки не рассматриваю

Звичайне життя

Price 400,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 400,00 hrn.

Order

Собко В. Н.. Звичайне життя. Київ: "Радянський письменник". 1957 340s.

Description: Роман про юнака з Донбасу

Status: незначне пошкодження ніжньої частини корінця, перекіс блоку, на декількох сторінках жирні плями

Твори в шести томах

Price 400,00 hrn.

Order

(Seller: copoka78)

Price 400,00 hrn.

Order

Смолич Ю.. Твори в шести томах. Київ: Держлітвидав. 1958 3500s.

Description: Тираж 9000

Status: Даруючий напис, пожовтіння обрізу блоку

Description of seller: Пересылаю Укрпочтой, Новой почтой по предоплате на карту Приватбанка, или наложенным платежем. Номер телефона 0678742527, 0934826417 Ел.почта [email protected]

Повісті та оповідання

Price 400,00 hrn.

Order

(Seller: bookseller)

Price 400,00 hrn.

Order

Коцюбинський М. М.. Повісті та оповідання. Київ: Держ. видав. худ. літератури. 1954 432s.

Description: Вибрані твори одного з найоригінальніших майстрів української прози. Зміст: Харитя. Ялинка. На віру. П'ятизлотник. Ціпов'яз. Помстився. Хо. Для загального добра. Лялечка. Дорогою ціною. На камені. Цвіт яблуні. Fata morgana. Сміх. Невідомий. Persona grata. В дорозі. Intermezzo. Що записано в книгу життя. Тіні забутих предків. Коні не винні. Хвала життю! На острові. 1 кольорова вклейка - фронтиспис. Наклад 30 000. Формат збільшений: 21 х 26,5 х 2,5 см.

Status: добрий, невелике забруднення палітурки й обрізів, побиті кути кришок, потерті краї корінця, прим'яті кути деяких аркушів

ЛЮДОЛОВИ (Історичний роман)

Price 400,00 hrn.

Order

(Seller: maximenkoss)

Price 400,00 hrn.

Order

Зінаїда Тулуб. ЛЮДОЛОВИ (Історичний роман) . Київ: Дніпро. 1986 472s.

Description: Формат 135х205 мм Стан книг новий. Ціна 400 грн. Революційний для української романістики твір, що дає зазирнути до українських реалій XVI — XVII століть. У першому томі ми зустрічаємо Петра Сагайдачного, що повертається з походу, в домі своєї нареченої Насті. На долю закоханих випадає страшне випробування: дівчину під час чергового набігу викрадають і поневолюють татари. Персональні історії переплітаються з видатними історичними подіями — заснування Київського братства, організація друкарні при Києво-Печерській лаврі та плани походу на Каффу. Авторка змальовує багатошарову панораму життя XVII століття в Україні. Події у другому томі «Людоловів» починають розгортатися через рік після того, як татари викрали кохану гетьмана Петра Сагайдачного Настю Повчанську. Авторка змальовує екзотичний побут Каффи, життя українських невільників, козацькі морські походи та бої, інтриги польської шляхти, сутички й суперечки між старшиною і козаками. Чи вдасться Сагайдачному відстояти інтереси козацького війська? Яка доля Насті й чи зможе гетьман вирятувати її з неволі? Читачі мандрують залами дипломатичних переговорів і козацькими поселеннями на Січі, угіддями шляхтича Потоцького й залами палацу турецького султана, поринаючи в історичний колорит епохи XVII століття. тел.: 0975050933

Status: нове

Лісова красуня. Повесть

Price 400,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 400,00 hrn.

Order

Юрій Збанацький. Лісова красуня. Повесть. Київ: Молодь. 1955 175s.

Description: У книжці розповідається про любов радянських людей до Батьківщини, про безстрашні подвиги партизанів у боротьбі проти фашистських загарбників. Книга содержит 40 глав.

Status: ближе к хорошему.некоторое общее старение. потертости краев обложки. книга 71 год со дня издания. относится к категории стариннынных.

Description of seller: Кольорові вклейки. Художники А. Резниченко, лауреата Сталінської премії

И жив остался. В окопах Сталинграда. Письма. Рассказы

Price 400,00 hrn.

Order

(Seller: bookkeeper)

Price 400,00 hrn.

Order

Виктор Некрасов. И жив остался. В окопах Сталинграда. Письма. Рассказы. М.: Книга. 1991 448s.

Description: Издательство: Книга, 1991. Твердый переплет, немного уменьшенный формат 11х17 см., 448 с. Состояние: очень хорошее. Сборник классика советской литературы, включающий его главный роман - "В окопах Сталинграда", а также некоторые произведения малой формы и письма. Интересно оформленное издание богато иллюстрировано архивными фотографиями. БЕЗ ТОРГУ. НА ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЮ ЛИШЕ В ПОВІДОМЛЕННЯХ. ТОВАР НАДСИЛАЮ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОПЛАТИ. Доставка: Укрпошта, Нова Пошта. Оплата доставки при отриманні посилки. Всі питання ставити до здійснення покупки! Надійна упаковка.

Status: Дуже добрий

(Seller: David)

Price 500,00 hrn.

Order

Остап Вишня. Остап Вишня. Избранные произведения автора, в 5-ти томах. Авторский сборник, букинистическое издание. По желанию покупателя, вышлю полный список произведений, включенных в данное издание.. Киев: Днепр. 1974

Description: Избранные произведения автора на русском и украинском языках, в 5-ти томах.

Status: Очень хорошее. Все эти годы книги хранятся в домашней библиотеке, стоят в книжном шкафу.

Description of seller: Твёрдый коленкоровый переплёт. Обычный формат издания. По желанию покупателя, вышлю фото переплётов.

Вибрані оповідання

Price 500,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 500,00 hrn.

Order

Ів. Франко. Вибрані оповідання. Київ: художньа література. 1947 445s.

Description: І.Я. Франко 1856-1916 гг. В кніжці богато оповідань из життя Австро Угорська імперии до якой відносился Львів де тоді мешкав І. Франко.

Status: гарне. потемнение обкладинкі.плями на задней обкладинке

Description of seller: За редакціею дійсного члена Ан УРСР О.І. Білецького

(Seller: bazil)

Price 500,00 hrn.

Order

Грузин В.М.. Гибель Киева. Киев: Амадей. 2008 312s.

Description: О Киеве,его жителях,его культуре и....

Status: Хорошее. Без утрат. Выпадает одна страница (в наличии).

Шляхи Титанів /науково-фантастичний роман/

Price 500,00 hrn.

Order

(Seller: valeri)

Price 500,00 hrn.

Order

Олесь Бердник. Шляхи Титанів /науково-фантастичний роман/. Київ: Радянський письменник. 1959 262s.

Description: З"ясовується,що це корабль,який десять тисяч років тому покинув Землю.Жодной живої душі нема в каютах. Тільки біля командного пульта-труп космонавта.

Status: хорошее.трохи скошений блок.

Description of seller: тираж 30000

Твори Зібрання творів у 2 двох томах. Наукова думка

Price 500,00 hrn.

Order

(Seller: bookkeeper)

Price 500,00 hrn.

Order

Марко Черемшина. Твори Зібрання творів у 2 двох томах. Наукова думка. Київ: Наукова думка. 1974 640s.

Description: Видавництво: Наукова думка, 1974. Тверда палітурка, звичайний формат, 304 с. 336 с. Фотоілюстрації. Стан: дуже добрий. Відомий письменник та громадський діяч Марко Черемшина (1874—1927) належить до тих митців слова, під пером яких українська проза, за словами Івана Франка, «набрала поетичного лету, мелодійності, ніжності, грації та різноманітності». Зважаючи на спільне селянське походження і тематику творчості та дружні особисті зв'язки, в історії літератури Черемшину, Василя Стефаника і Леся Мартовича часто об'єднують під назвою «покутської трійці». Марко Черемшина уславився своїми глибоко ліричними новелами. В них зображено важке життя гуцульської бідноти, визискування селян глитаями та урядовцями, конфлікти, породжені злиднями, безправ’ям і темнотою селян, трагічне становище мирного населення, що гине в жорстокій, безглуздій імперіалістичній війні. Крім новел, до двотомника ввійшли також ранні оповідання, поезія в прозі, переклади, спогади, автобіографія, літературно-критичні виступи, листи та ін. Короткий зміст: Том 1. Карби, Село за війни, Верховина, Парасочка Том 2. Посвяти Василю Стефанику, Ранні оповідання, Поезії, Переклади, Літературно-критичні виступи, Спогади, Автобіографія, Додаток, Листи. БЕЗ ТОРГУ. НА ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЮ ЛИШЕ В ПОВІДОМЛЕННЯХ. ТОВАР НАДСИЛАЮ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОПЛАТИ. Доставка: Укрпошта, Нова Пошта. Оплата доставки при отриманні посилки. Всі питання ставити до здійснення покупки! Надійна упаковка.

Status: Дуже добрий

Вибрані твори.

Price 500,04 hrn.

Order

(Seller: ZZLbuk)

Price 500,04 hrn.

Order

Ольга Кобилянська. . Вибрані твори. . Київ : Держлітвидав України . 1949 407s.

Description: Редакція Ю.Кобилецького. Тканева обкладинка, звичайний формат. До книги ввійшли повість «Земля» та кращі оповідання (Час. Аристократка. Битва. За готар. Мужик. Банк рустикальний. Під голим небом. На полях. Старі батьки. Valse melancolique. Там зорі пробивались. Сумно колишуться сосни.) видатної української письменниці Ольги Кобилянської (1863-1942). Повість «Земля» висвітлює одвічні проблеми - людини і землі, злочину й кари, батьків і дітей. Трагічна історія родини Федорчуків - це новітня інтерпретація християнського мотиву братовбивства, хоч і написана за реальними подіями, що відбулися в с.Димка, де жила якийсь час Ольга Кобилянська. Наклад книги 20 тис. прим. Вага книги 450 гр. 23.04.2023 №1820

Status: потертість країв та дрібні плями обкладинки, потертість та тріщина по задньому ребру корінця, тріщина по задньому форзацу, коричневатість країв аркушів та зрізів книжного блоку

Гайдамаки 1969 год. С иллюстрациями Сластьона

Price 505,00 hrn.

Order

(Seller: Ilona1974)

Price 505,00 hrn.

Order

Т.Г.Шевченко. Гайдамаки 1969 год. С иллюстрациями Сластьона. Горишние Плавни: Дніпро. 1969

Description: Издательство: Дніпро, 1969. Твердая обложка, увеличенный формат (20х25 см), 104 с. Издание поэми сопровождается примечаниями. Иллюстрации художника П. Г. Сластьона. СообщениеДобавлено: Вт Окт 01, 2019 10:25 am Заголовок сообщения: Ответить с цитатой Сообщить модератору(ам) Среди всех произведений Тараса Шевченко в советский период больше всего запретов пришлось именно на произведение «Гайдамаки». Так, например, в 1969 г. Издательство «Днепр» издало поэму на украинском языке на Печатноофсетной фабрике Комитета по печати при Совете Министров УССР в Харькове, тиражом около 15 000 экземпляров, которые были конфискованы и уничтожены властью. Сохранились лишь отдельные экземпляры, которые были незаметно вынесены работниками фабрики ещё до уничтожения тиража.

Status: Хорошее

Цикл Рыцари кардинала В 4 томах. Историко-авантюрный роман

Price 520,00 hrn.

Order

(Seller: Lucidum)

Price 520,00 hrn.

Order

Сушинский Богдан. Цикл Рыцари кардинала В 4 томах. Историко-авантюрный роман . Донецк: ЕАИ-ПРЕСС. 1994

Description: В основе романа - одна из малоизученных страниц истории украинского казачества. Главные герои произведения Иван Сирко, Богдан Хмельницкий, а также кардинал Мазарини, принц Конде, графиня-заговорщица Диана де Ляфер и... легендарный и любимый читателями д'Артаньян.

Status: очень хорошее. В 2=х томах есть незначительное точечное повреждение корешков обложки. В одном томе потускнело золото надписи на корешке

Description of seller: Полная предоплата. Для оперативной связи при оформлении заказа сразу указывайте альтернативный электронной почте способ: номер, телефона, вайбер,телеграм.. ВНИМАНИЕ! При отсутствии реальных данных о заказчике: ФИО,контактов (e-mail не подходит), заявки не рассматриваю

Шпана з Євбазу. Комуналка. Розповіді про окупований Київ

Price 540,00 hrn.

Order

(Seller: bookkeeper)

Price 540,00 hrn.

Order

Юрій Чикирисов. Шпана з Євбазу. Комуналка. Розповіді про окупований Київ. Київ: АДЕФ. 2011 276s.

Description: Тверда палітурка, трохи збільшений формат 150x220 мм., 276 с. Стан: відмінний, нечитаний примірник. Книга майстерного публіциста і досконалого перекладача Ю. Чикирисова – документальна проза про покоління дітей війни. Перша повість розповідає про «шпану з Євбазу» в окупованому німецькими загарбниками Києві 1941-1943 років. У «Комуналці» автор змальовує подальше життя своїх однолітків у повоєнній столиці. БЕЗ ТОРГУ. НА ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЮ ЛИШЕ В ПОВІДОМЛЕННЯХ. ТОВАР НАДСИЛАЮ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОПЛАТИ. Доставка: Укрпошта, Нова Пошта. Оплата доставки при отриманні посилки. Всі питання ставити до здійснення покупки! Надійна упаковка.

Status: Нова

Гармонія. Оповідання. Публіцистика. Спогади

Price 650,00 hrn.

Order

(Seller: bookkeeper)

Price 650,00 hrn.

Order

Григорій Косинка. Гармонія. Оповідання. Публіцистика. Спогади. Київ: Дніпро. 1988 608s.

Description: Видавництво: Дніпро, 1988. Тверда палітурка, звичайний формат, 608 с., фотоілюстрації на вклейках. Стан: добрий. Найповніше зібрання творів Григорія Косинки (1899 — 1934) — українського письменника-новеліста, козака Дніпровської повстанської дивізії отамана Зеленого, перекладача доби «Розстріляного відродження». Твори молодого новеліста були причиною його арешту, а згодом і розстрілу. Письменника не стало 18 грудня 1934 року. Доробок одного з фундаторів Імпресіонізму в новій українській літературі складає низка оповідань. Обдарований учень Василя Стефаника й Володимира Винниченка «гарно списав» події громадянської війни та пожовтневого села в Україні. Книжка завершується спогадами про Григорія Косинку. БЕЗ ТОРГУ. НА ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЮ ЛИШЕ В ПОВІДОМЛЕННЯХ. ТОВАР НАДСИЛАЮ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОПЛАТИ. Доставка: Укрпошта, Нова Пошта. Оплата доставки при отриманні посилки. Всі питання ставити до здійснення покупки! Надійна упаковка.

Status: Добрий

Собрание сочинений в 7 томах.

Price 700,00 hrn.

Order

(Seller: David)

Price 700,00 hrn.

Order

ИВАН ЛЕ. (Іван Ле) Собрание сочинений в 7 томах.. Киев: Днепр. 1982

Description: Собрание сочинений в 7-ми томах. Произведения украинского советского писателя. Букинистическое издание. Полный издательский комплект. Киев, издательство художественной литературы «Дніпро», 1982 год. В действительности, это собрание сочинений издавалось на протяжении 3-х лет, по одному тому, в период с 1982 по 1984 годы. Данное издание, это последнее полное собрание сочинений автора, изданное в Украине. Твёрдый коленкоровый переплёт. На украинском языке. Книги в прекрасном состоянии. Книжный блок без утрат, переплёт не поломанный. Все страницы на месте и чистые. Практически как новые. Квартирное хранение. То есть, не подвальное, сарайное, гаражное или чердачное. Также, это не книги из пункта приёма макулатуры, которыми сегодня просто завалены всевозможные дошки оголошень. Эти книги больше 30 лет простояли в квартире, на книжной полке. При жизни, Иван Ле был официально признан одним из лучших специалистов по истории Украины и лучших писателей в жанре исторической литературы на украинском языке.

Status: Отличное. Книги хранились в квартире, в книжном шкафу.

Description of seller: Авторский сборник. Букинистическое издание.

(Seller: David)

Price 800,00 hrn.

Order

Павло Загребельный. Произведения в 8 томах. (Павло Загребельний твори) Киев: Днепр. 1980

Description: Избранные произведения украинского писателя Павла Загребельного, в 6-ти томах 2-а специальных дополнительных тома, изданных позднее, отдельно. Твёрдый коленкоровый переплёт, в знаменитом «красном» цветовом оформлении. Том 1-ый: роман «Разгон», в 4-х частях. Том 2-ой: роман «Чудо» (Диво). Том 3-ий: роман «Смерть в Киеве», в 2-х частях; роман «Первый мост» (Первоміст). Том 4-ый: роман «Евпраксия»; роман «День для будущего» (День для прийдешнього). Том 5-ый: роман «Дума о бессмертном»; роман «Европа 45». Том 6-ой: роман «Добрый Дьявол»; роман «С точки зрения вечности»; роман «Переходим к любви». Дополнительные тома (без номеров): роман «Роксолана». роман «Я, Богдан. Сповідь у славі».

Status: Очень хорошее: переплёты не поломаны, корешки не оторваны, все страницы на месте. Книги хранились в книжном шкафу, в квартире (хранение не подвальное, не чердачное и не из пункта приёма макулатуры).

Description of seller: Дополнительные два тома вышли в издательстве «Советский писатель», в начале 80-х годов и оформлены в таком же красном цвете и дизайне переплётов, что и основной шеститомник.

Окружна дорога. Повісті та оповідання

Price 850,00 hrn.

Order

(Seller: bookkeeper)

Price 850,00 hrn.

Order

Юрко Покальчук. Окружна дорога. Повісті та оповідання. Харків: Фоліо. 2004 512s.

Description: Видавництво: Фоліо, 2004. Серія: Література. Тверда палітурка, звичайний формат, 512 с. Стан: відмінний, нечитаний примірник. Прозаїк, поет, перекладач, науковець, Юрко Покальчук — одна з найцікавіших і найоригінальніших постатей в українській літературі, його називають культовим письменником сучасності. «Окружна дорога» нош, книжкаЮ. Покальчука — присвячена, головним чином, проблемам молоді. Її герої — різного віку, але усіх їх об’єднує одне — пошук себе, свого місця в житті, складні проблеми непорозуміння з боку батьків, входження у дорослий світ, витворення власної, особистості, утямлення того, що життя — це скрізь і завжди боротьба за існування. Складними шляхами йдуть до самопізнання герої Ю. Покальчука. Це і ранній секс, і наркотики, і біда бідою, аж поки щось не зупинить їх на цьому шляху — або тюрма, або смерть, або зустріч з людиною, що поведе іншим шляхом, або ж як не часте, але високе очищення — прихід до Бога... БЕЗ ТОРГУ. НА ПИТАННЯ ВІДПОВІДАЮ ЛИШЕ В ПОВІДОМЛЕННЯХ. ТОВАР НАДСИЛАЮ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОПЛАТИ. Доставка: Укрпошта, Нова Пошта. Оплата доставки при отриманні посилки. Всі питання ставити до здійснення покупки! Надійна упаковка.

Status: Відмінний