Ukrainistics
Крипякевич І., Гнатевич Б. та ін. . Історія українського війська. (Від княжих часів до 20-х років ХХ с.). Видання І.Тиктора. Книга в двох частинах. . Київ: Україна. 1993 568s.
Description: Бібліотека журналу «Пам'ятки України». Книга 17. (Репринт львівського видання 1936 р.) Дана книга є відтворенням з доповненнями широко відомої праці за редакцією І.Крип'якевича та Б.Гнатевича «Історія українського війська», яка вперше побачила світ у Львові в 1935-1936 рр. І з того часу в Україні не перевидавалася. Використовуючи неймовірно багату і різноманітну джерельну базу (архіви, картографічні, історіографічні матеріали), автори переконливо розповідають про організацію українських військових формувань від далеких княжих часів до перших десятиліть ХХ століття. Аналізується розвиток української військової стратегії і тактики, участь українських військ у конкретних бойових операціях. Вага двотомника 760 гр.
Status: дуже добрий, потертість країв обкладинок та ребер корінців; у 2-му томі сліди висохлої вологи на аркушах останньої треті книжного блоку
Description of seller: ISBN 5-7770-040
Коцюбинський М. М.. Повісті та оповідання. Київ: Держ. видав. худ. літератури. 1954 432s.
Description: Вибрані твори одного з найоригінальніших майстрів української прози. Зміст: Харитя. Ялинка. На віру. П'ятизлотник. Ціпов'яз. Помстився. Хо. Для загального добра. Лялечка. Дорогою ціною. На камені. Цвіт яблуні. Fata morgana. Сміх. Невідомий. Persona grata. В дорозі. Intermezzo. Що записано в книгу життя. Тіні забутих предків. Коні не винні. Хвала життю! На острові. 1 кольорова вклейка - фронтиспис. Наклад 30 000. Формат збільшений: 21 х 26,5 х 2,5 см.
Status: добрий, невелике забруднення палітурки й обрізів, побиті кути кришок, потерті краї корінця, прим'яті кути деяких аркушів
Петро Мірчук. Українська повстанська армія 1942-1952 \документи і матеріали\. Львів: Львівська облрада. 1991 447s.
Description: Серия: Книгозбірня «Просвіти». Відтворення видання 1953 (Мюнхен). Зміст: Петро Мірчук: Українська Повстанська Армія (1942-1952), Передмова, За що бореться Українська Повстанська Армія (УПА)? (Листівка УПА, серпень 1943 р.), В.Д. Час не чекає. Кілька зауважень на тему збройної сили (газета Самостійність, 22-29 січня 1944 г, ч. 3), Накази командування Української Повстанської Армії, За що бореться УПА (підпільна газета Вісті): огляд військово-політичних подій р. 1 ч. 1, грудень 1943 р.), Коммуникат (листівка УПА, жовтень 1943), Рейди відділів УПА на схід (підпільна газета Самостійність р. 1 ч. 1, 23 грудня 1943 р.), ПЗУЗ (Північно-Західні Українські землі ). (Підпільний журнал Ідея и чин, видавництво вищого командування ОУН, р. 2, але. 5, 1943 р.), Білоруський народ! (Листівка УПА, грудень 1943 р.), Гімн пригноблених народів Радянського Союзу (пародія на гімн СРСР, листівка 1943 р.), Червоні партизани! (Листівка УПА, жовтень 1943 р.), Перша конференція поневолених народів Сходу Європи та Азії (газета Вісті, огляд військово-політичних подій, р. 2, ч. 5, друга половина січня 1944 р.), Відгук І конференції поневолених народів Сходу до народів Східної Європи та Азії, Барт Червоноармійці! (Листівка УПА, 1944 р.), Основні документи Української Головної Визвольної Ради 11-15 липня 1944 р., У Голови Генерального секретаріату (УГВР) р. Лозівського (бюлетень Бюро Інформації Української Головної Визвольної Ради, вип. 2, серпень 1948 р.), Генерал Тарас Чупринка. До питання виникнення Української Головної Визвольної Ради (бюлетень Бюро Інформації Української Головної Визвольної Ради, вип. 1, серпень 1948 р.), З більшовицького терору на українських землях (бюлетень Бюро Інформації Української Головної Визвольної Ради, вип. 2, серпень 1948 р.) , З самооборонних дій українського населення під московсько-більшовицької акупаціей (бюлетень Бюро Інформації Української Головної Визвольної Ради, вип. 3, вересень 1948 р.), П. Полтава. Про нашому плані боротьби за звільнення України в нинішній обстановці (підпільна брошура, видана в 1951 році в Україні), Повідомлення (про смерть ген. Романа Шухевича - Тараса Чупринки) (підпільна листівка 1951 р.), Повідомлення (листівка 1952 р.), Повідомлення (листівка 1953 р.), Семен Орловський (Ярослав Стецько). У першу річницю смерті Героя Національної Революції, П. Полтава. Концепція Самостійної України і основна тенденція політичного розвитку сучасного світу (підпільна брошура 1947 р.), П. Полтава. Хто такі бандерівці і за що вони боряться (підпільна брошура 1950 р.). Cостояние: Состояние книжного блока хорошее. Ламинация обложки пошла морщинками. Тираж 50 000 Смотрите: Фото Мірчук П. Українська Повстанська Армія 1942-1952. Репринтне відтворення видання
Status: гарне. незначни дефекти
Description of seller: репритне вітворення видання 1953 р. Мюнхен. тираж 50000
Т Г Шевченко. "Кобзар" Тараса Шевченка 1860 року. Черноморск: Київ Видавництво худ. літ. Дніпро. 1981 242s.
Description: Факсимильное издание 1860 В подарочной коробке
Status: отличное
Академия наук УССР. История Киева. Черноморск: Наукова думка Киев. 1982
Status: хорошее
Description of seller: 3 тома в 4 книгах
Гапусенко І. М.. Дмитро Іванович Яворницький. Київ: Наукова думка. 1969 60s.
Description: Серія "Бібліографія вчених Української РСР". Вступна стаття І. М. Гапусенка. Брошура присвячена життєвому шляху і науковій творчості академіка АН УРСР Д. І. Яворницького, який є автором багатьох праць з історії, археології, етнографії, фольклору України, літературних творів тощо. Особливо відомий він як історик запорізького козацтва. Поданий у брошурі бібліографічний покажчик праць ученого знайомить з його науковою і літературною спадщиною. Наклад 3 000. Формат зменшений: 13 х 17 см.
Status: добрий, незначне пошкодження корінця, заламані кути
Л. Лагін. Старик Хоттабич. Київ: Молодь. 1956 173s.
Description: Лагін Л. Старик Хоттабич. Повість-казка. Весела повість-казка про надзвичайні пригоди джина, який потрапив із старовинної чарівної казки в обстановку сучасного міста, про дружбу старого Хоттабича з піонером Волькою, якому він ніяк не може догодити своїм чаклунством, тому що його уявлення про життя, про щастя не мають нічого спільного зі поглядами сучасного школяра.
Status: блище до дорого.трещина на стор. після титулу, подклеена корінцева частина останней сторинкі. маленький участок.потерти угли. потерти края обкладинок.
Description of seller: Лагін Л. Старик Хоттабич. Повість-казка. Переклад з російської П.Глазового. Художник В.Литвиненко. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
Нариси з історії української культури. Книжка друга.. С. Яременко. українські композитори. В. Ревуцький. Українська драма й театральне мистецтво на історичному шляху. . Едмонтон: Видання Союзу Українок Канади з Фундації ім. Натал. 1984 141s.
Description: Збільшений формат.
Status: Налижений до відмінного стан. Є печатка "Союзу українок Канади".
Каляндрук Т.. Загадки козацьких характерників. Львів: Піраміда. 2006 272s.
Description: Збільшений формат. Багато ч/б фотоіл. Це друга книга серії історичних розвідок Т. Каляндрука про славні бойові подвиги українських «лицарів духу», що були розпочаті у «Таємницях бойових мистецтв України». У книзі висвітлено малодосліджені сторінки української історії, міфології, культури, які по-новому розкривають сутність бойового духу та військового мистецтва українського народу через прадавні традиції військової бойової підготовки та вірування наших предків. Книга також містить унікальний ілюстративний матеріал, зібраний з найрізноманітніших давніх та сучасних джерел: ілюстрації до давніх видань, фрагменти фресок, графіті та рельєфних зображень, малюнки, світлини тощо. Книга буде цікавою для дослідників історії, культури, військової підготовки, а також для усіх, хто небайдужий до минулого та сучасного рідного краю.
Status: відмінний стан
Маркіян Шашкевич. Твори 1973 Серія: Відкрита книжка. Київ: Дніпро. 1973 192s.
Description: Видавництво: Дніпро, 1973. Серія: Відкрита книжка. Тверда палітурка, суперобкладинка, звичайний формат, 192 с. Ілюстрації на вклейках. Стан: дуже добрий. Екслібрис на авантитулі. Маркіян Шашкевич (1811 — 1843) — видатний поет першої половини ХІХ століття, учасник «Руської трійці», творець «Русалки Дністрової» — першої в Галичині книжки, написаної українською мовою. До збірки увійшли поетичні та прозові твори, поетичні переклади, статті.
Status: Дуже добрий